Korku ve Gerilimi sonuna kadar yaşatan 7 Film

Korku ve Gerilimi sonuna kadar yaşatan 7 Film

  Ekim 5, 2018

  394 Okunma

Birbirinden korkunç olan gerilim dolu bu 7 filmi kaçırmayın. Her bir resme tıklayarak sitemiz www.makinist.org da filmlere ulaşabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.İyi Seyirler...

1.Get Out-Kapan – 2017 – Imdb:7.7

Bir gün Rose sevgilisi Chris’i ailesi ile tanıştırmak için onların malikanesine davet eder. Chris siyahi bir gençtir,sevgilisi ise Avrupalı-Amerikalıdır.Babası cerrah,annesi ise psikolog olan bu aile siyahi insanları hizmetli olarak çalıştırmaktadırlar.Başlarda normal olan bu ailenin hal ve tavırları giderek garipleşir.Bir gün psikolog anne hipnoz tekniğiyle Chris’in aklına girer.Ayrıca zenci hizmetliler çok garip davranıyordur.Evde verilen bir partide tanıdığı bir siyahi arkadaşının onu tanımadığını görür ve diğer arkadaşına göndermek için fotosunu çeker fakat yanlışlıkla flaşı açık unutur,onun bir süreliğine transtan çıkmasını sağlar,Chris’e buradan kaçmasını bağırarak söyler. Chris bu partiden sonra sevgilisinin odasında bir çok siyahinin resmini bulur ve ailede gariplik olduğundan iyice şüphelenir.Arkadaşını arar ve olanları anlatır.O da onların zencileri transa soktukları tahmininde bulunur.Gerilimin giderek arttığı bu korku dolu filmi kaçırmayın derim.

2.Gonjiam Tımarhanesi – 2018 – Imdb:7.7

Canlı yayında izlenme rekoru kırmak isteyen bir genç,adrenalin meraklısı bir grubu da toplayarak terk edilmiş bir tımarhaneyi ziyaret etmeye karar verir.Grup içindeki iki arkadaş da rekor kırmak isteyen grup başlarıyla arkadaştır.İkisi tımarhanenin içindeyken bir kaç numara ve taktikle diğerlerinin iyice korkmasını sağlar.Fakat onların yaptığı numaralar dışında gariplikler olmaya başlar.Bir çok teknolojiyi de yakından göreceğiniz bu korku ve gerilim dolu filmi izlemelisiniz.

3.It-O – 2017 – Imdb:7.4

Derry kasabasında,çocuklar tek tek ortadan kaybolur. ‘Barrens’ olarak bilinen bir yerde yedi çocuktan oluşan bir grup, garip bir şekilde karşılaşır ve korkunç bir palyaçoyu öldürmekte kararlıdırlar.Filmin havasına ve sadeliğine hayran kalacaksınız.Daha çok gerilim dolu olan bu filmi izlemelisiniz.

4.Hereditary-Ayin – 2018 – Imdb:7.3

Graham ailesinin kadın-reisi hayatını kaybettiğinde, kızı ve kızının ailesi, ataları hakkında şifreli ve giderek dehşet verici sırları açığa çıkarmaya başlar.Bu gizem dolu sırlar aileyi dağıtacaktır.Erkek kardeşi yüzünden hayatını kaybeden bir çocuk ve arkasından mahvolan grup terapilerine katılan bir anne bir gün garip bir kadınla tanışır.Pek de güvenilir olmayan bu kadın aslında ailenin ölen kadın reisinin arkadaşıdır ve farklı amaçlara sahiptir.Ailedeki genç erkek çocuğu ise giderek aklını yitirir garip sesler duymaya ve görüntüler görmeye başlar.Dramı da içinde barındıran bu gizem ve gerilim dolu filmi izlemenizi tavsiye ederim.

5.Sinister-Lanet – 2012 – Imdb:6.8

Gerçek suç yazarı Ellison Oswalt kendini ve ailesini daha önce korkunç bir suçun yaşandığı bir eve götürür, fakat ailesine bunu söylemez. Suçu araştırmaya başlar, böylece başarısız kariyerine yardım edecek için yeni bir kitap yazabilir. Evinde bulduğu bazı “enstantane” film görüntülerini araştırmasında ona yardımcı olması için kullanır, ancak yakında pazarlık ettiğinden daha fazlasını bulur. Filmlerin her birinde bir figür var ama kim ya da ne? bilinmiyor.Sonuç olarak, ailesi acı çekmeye başlar (onun da çektiği gibi) ve işler kötüye gitmeye başlar. Hayatta kalacaklar mı?Bu korku ve gerilim dolu filmi izlemelisiniz.

6.The Witch – 2015 – Imdb:6.8

İngiltere, 1630: William ve Katherine, beş çocuklu, el değmemiş bir vahşi doğanın ucunda yer alan dindar bir ailedir.Hristiyan hayatına liderlik etmeye çalışırlar. Yeni doğan oğulları gizemli bir şekilde kaybolup mahsulleri bozulduğunda, aile karışmaya başlar.Büyük kızları Thomasin ilahi sesler duyduğuna inanmaktadır, ikizleri ise tuhaf kafiyeler mırıldanmaya başlar.Bir “Cadı”, kendi günahlarının içinde çözülecek bir ailenin ürpertici bir portresi ve onları akıl almaz bir kötülük için av olarak bırakır. Robert Eggers’in yazıp yönettiği bu korku dolu filmi izlemelisiniz..

7.İskelet Anahtar-Skeleton Key – 2005 – Imdb:6.5

Bakım evinde çalışan bir hemşire New Orleans’ta ürkütücü büyük bir çiftlikte bakıcılık işi bulur ve oraya gider.Fakat bu büyük çiftlik evinin gizemli bir geçmişinin olduğunu keşfeder ve bunu merak edip araştırmaya başlar.Aslında iki siyahi çiftin geçmişindeki bir gizeme dayanan ve sonu gerçekten şaşırtıcı olan bu filmi puanına bakmadan izlemenizi tavsiye ederim.


Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sinemanın Anlamı
7.sanat dalı olarak kabul edilen sinemanın başlangıç tarihi 1895 olarak görülür. Sinema hayatın kendisini olduğu gibi yansıtır. Çünkü hayattan beslenir. Bu büyülü hayat bir biletin ucundadır ve sizi başka bir dünyaya götürür. Karanlık bir ortamda sinematografın yansıttığı ışıkla görüntüler arasınsında birden aydınlanırsınız. Sinema kapısından çıktığınızda bir rüyadan uyanmış hissine kapılırsınız. Sinema dev bir sektördür. Bu sektörün bağrında emeği,alınterini,sanatı ve toplumsal olguları barındırır.

Bugünlerde Sinema ve Sitemizde Sinema Keyfiniz
Eskilerde bir lüks sayılan sinema,şimdilerde hobimiz haline gelmiştir. Şimdilerde sinemalar,hem dizi haline gelmiş hem de film olarak evlerimizin içindeki ekranlara kadar gelmiştir. İnternet sayesinde filmler ve diziler kolay ulaşılabilir hale gelmiştir. İleri teknoloji ile bu filmleri birçok seçenekte izlemeniz mümkündür. Sitemize laptop,akıllı telefon gibi birçok teknolojik aletten internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 720p,1080p ve HD film izle gibi görüntü seçenekleriyle birçok kategorideki filmleri sitemiz içeriyor.
Ayrıca yabancı film severler için Türkçe Dublaj ve orijinal dil severler için de Türkçe Altyazı seçenekleri mevcuttur. Eskiden dram,aşk,tarih vb türündeki filmler daha popüler iken şimdilerde Animasyonlar ve Fantastik filmler daha çok tercih ediliyor. Bu filmler sayesinde birçok farklı kültürü ve farklı yerleri görerek bakış açınızı,hayal gücünüzü ve ufkunuzu geliştirebilirsiniz.

unutulmazfilmler.org olarak sizlere en eskiden en güncele bütün filmleri sunmayı amaçlıyoruz. Sitemizde film izlemeyi sizler için işkenceden çok keyfe dönüştürmeyi amaçlıyoruz.
Reklamsız full hd film izlemek için doğru adrestesiniz. Yerli ve yabancı film izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Dilerseniz sitemizde bulunan 1080p Filmleri ve 720p Filmleri favorilerinize ekleyerek daha sonra izleyebilirsiniz.
Ayrıca sitemizde yetişkinlere özel +18 erotik filmler yer almaktadır. Bu +18 erotik seks filmlerini reklamsız ve full hd şekilde sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Telif hakkı için [email protected] üzerinde iletişime geçerseniz, 3 gün içerisinde telif hakkına sahip olduğunuz içeriğin embed linki sitemizden kaldırılacaktır.