Gençlik
Pinocchio
İncele
Pinocchio
Pinocchio kore dizisi konusu, yaşamı ve ailesi yeni medya tarafından yok edilen genç bir çocuk, denizde kayıp bulunduktan sonra kırsal alanda yaşayan bir ailenin himayesi altına girer. 13 yıl boyunca herkesin iyiliği için geçmişini gizlemeye çalışır. Ama sevdiği kız habercilik dünyasına girdiğinde, ailesi hakkındaki gerçekler yavaşça ortaya çıkar. Kızın annesi de ünlü bir haber muhabiridir. Çocuğun ailesinin başına gelenlere kızın annesi sebep olmuştur.Bu drama, genç yetişkinlerin topluma ilk adımı ve gazetecilere dönüştükleri zorlu süreç hakkında olacak. Gerçekle yüzleştikleri zaman ağlayacaklar, kalpleri ve cesaretleri kırılacak, ama herşeye rağmen büyüdükçe gerçeğin korunmasının onların işi olduğunu anlayacaklar.
 • 2014
 • Amerika,Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
 • 282
 • 0
A Discovery of Witches
İncele
A Discovery of Witches
A Discovery of Witches dizi konusu, Diana Bishop, tarihçi ve aynı zamanda bir cadıdır. Bir gün Ashmole 782'ye erişir ve onun gizemlerini çözmek için işe koyulur. Gizemli vampir Matthew Clairmont tarafından yardım teklifi alır. Fakat cadılar asla vampirlere güvenmemeliler.
 • 2018
 • 45
 • IMDb 8.5
 • 260
 • 0
Sinemanın Anlamı
7.sanat dalı olarak kabul edilen sinemanın başlangıç tarihi 1895 olarak görülür. Sinema hayatın kendisini olduğu gibi yansıtır. Çünkü hayattan beslenir. Bu büyülü hayat bir biletin ucundadır ve sizi başka bir dünyaya götürür. Karanlık bir ortamda sinematografın yansıttığı ışıkla görüntüler arasınsında birden aydınlanırsınız. Sinema kapısından çıktığınızda bir rüyadan uyanmış hissine kapılırsınız. Sinema dev bir sektördür. Bu sektörün bağrında emeği,alınterini,sanatı ve toplumsal olguları barındırır.

Bugünlerde Sinema ve Sitemizde Sinema Keyfiniz
Eskilerde bir lüks sayılan sinema,şimdilerde hobimiz haline gelmiştir. Şimdilerde sinemalar,hem dizi haline gelmiş hem de film olarak evlerimizin içindeki ekranlara kadar gelmiştir. İnternet sayesinde filmler ve diziler kolay ulaşılabilir hale gelmiştir. İleri teknoloji ile bu filmleri birçok seçenekte izlemeniz mümkündür. Sitemize laptop,akıllı telefon gibi birçok teknolojik aletten internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 720p,1080p ve HD film izle gibi görüntü seçenekleriyle birçok kategorideki filmleri sitemiz içeriyor.
Ayrıca yabancı film severler için Türkçe Dublaj ve orijinal dil severler için de Türkçe Altyazı seçenekleri mevcuttur. Eskiden dram,aşk,tarih vb türündeki filmler daha popüler iken şimdilerde Animasyonlar ve Fantastik filmler daha çok tercih ediliyor. Bu filmler sayesinde birçok farklı kültürü ve farklı yerleri görerek bakış açınızı,hayal gücünüzü ve ufkunuzu geliştirebilirsiniz.

unutulmazfilmler.org olarak sizlere en eskiden en güncele bütün filmleri sunmayı amaçlıyoruz. Sitemizde film izlemeyi sizler için işkenceden çok keyfe dönüştürmeyi amaçlıyoruz.
Reklamsız full hd film izlemek için doğru adrestesiniz. Yerli ve yabancı film izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Dilerseniz sitemizde bulunan 1080p Filmleri ve 720p Filmleri favorilerinize ekleyerek daha sonra izleyebilirsiniz.
Ayrıca sitemizde yetişkinlere özel +18 erotik filmler yer almaktadır. Bu +18 erotik seks filmlerini reklamsız ve full hd şekilde sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Telif hakkı için [email protected] üzerinde iletişime geçerseniz, 3 gün içerisinde telif hakkına sahip olduğunuz içeriğin embed linki sitemizden kaldırılacaktır.